24 Kasım Öğretmenler Günü Etkinlikleri

24/11/2015

İlkadım Kent Konseyi 24 Kasım Öğretmenler günü kutlamaları kapsamında bir etkinliğe daha imza attı.
Kent Konseyi Çevre Çalışma Grubunun projelendirdiği etkinlikle Park Bahçeler Müdürlüğü,Muhtarlar Müdürlüğü,Dış İlişkiler Müdürlüğü ve Çevre Koruma Müdürlüğünün katılımları ile 7 mahallemizde okullarımız ziyaret edilerek öğretmenlerimizin bu özel günü kutlandı.

İlkadım Belediye Başkanımızın bu özel günde kutlama hediyesi olarak ilettiği çiçekler öğretmenlerimize takdim edildi. Ayrıca okullarımıza Park Bahçeler Müdürlüğümüzün ilettiği çam fidanları, Çevre Koruma Müdürlüğümüzün ilettiği geri dönüşüm farkında lığını artırmaya yönelik hediyeler ulaştırıldı.

Ataköy İlkokulu, Derecik Ortaokulu, Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi, Yeşiltepe İlkokulu, Uzgur İlkokulu, Çivril İlkokulu, Toybelen İlkokulu, Toybelen Orta okulu ziyareti gerçekleştikten sonra günün finali Kavacık 75.Yıl İlk ve Ortaokulumuzda İlkadım Belediye Başkanımız sayın Erdoğan Tok, İlçe M.E.Müdürü Cengiz Çetinkaya , Kent Konseyi Başkanımız Prof.Dr.Bünyamin Kocaoğlu'nun katılımları ile gerçekleştirildi. Sayın Erdoğan Tok ve Sayın Cengiz Çetinkaya’nın konuşmalarından sonra öğretmenlerimize hediyeleri takdim edildi ve okul bahçesine Çam fidanları dikildi.

Benzer Haberler